Dom na sprzedaż 4 pokoje częstochowski, 187,70 m2, działka 955 m2
Oferta sprzedaży od Sverum Nieruchomości
częstochowski
970 000 zł
5 167 zł/m2

Główne cechy domu
Opis nieruchomości o powierzchni 187,70 m2
Nowoczesny dom parterowy.
Biuro nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 151 m² (powierzchnia całkowita 187,70 m²), położony w prestiżowej i kameralnej lokalizacji - w miejscowości Rększowice, zaledwie 12 km od centrum Częstochowy. Nieruchomość usytuowana jest na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 955 m², w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co gwarantuje prywatność, ciszę oraz codzienny kontakt z naturą.
ARCHITEKTURA I PRZESTRZEŃ:
Dom wybudowany w 2022 roku wyróżnia się nowoczesną, minimalistyczną bryłą z płaskim dachem oraz dużymi przeszkleniami, które doskonale doświetlają wnętrza i otwierają je na zielone otoczenie.
FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Parter domu został zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia:
- przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym
- trzy ustawne sypialnie
- dwie eleganckie łazienki
- hol
- pomieszczenie gospodarcze
- garaż w bryle budynku
Z salonu prowadzi wyjście na taras, z którego rozpościera się kojący widok na las - idealne miejsce na relaks o każdej porze dnia.
STANDARD WYKOŃCZENIA I TECHNOLOGIE:
Dom został wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o detale:
- ściany z pustaka ceramicznego, docieplone styropianem (20 cm)
- dach pokryty papą termozgrzewalną
- ocieplenie stropu wełną mineralną (25 cm)
- nowoczesna stolarka okienna PCV, w tym drzwi tarasowe przesuwne
- drzwi wejściowe antywłamaniowe