Dom na sprzedaż 5 pokoi Święciechowa, 160,07 m2, działka 1024 m2

Oferta sprzedaży od Diament Nieruchomości Monika Kaleta

leszczyński, Święciechowa

1 350 000

8 433 /m2

Dom parterowy 5 pokoi garaż działka 1024 m2
Dom parterowy 5 pokoi garaż działka 1024 m2

Główne cechy domu

Cena

1 350 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

160,07 m2

Cena za m2

8 433 zł

Pow. działki

1024 m2

Dostępne od

2026-06-30

Rok budowy

2012

Opis nieruchomości o powierzchni 160,07 m2

Dom parterowy 5 pokoi garaż działka 1024 m2

Święciechowa | dom parterowy | 5 pokoi | działka 1024 m²
PRZESTRONNY DOM Z FOTOWOLTAIKĄ I DUŻĄ DZIAŁKĄ – IDEALNY DLA RODZINY

Oferta domu wolnostojącego w Święciechowej, zaledwie 5 km od Leszna. Nieruchomość łączy komfort życia pod miastem z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury. Przemyślany układ pomieszczeń, duża działka oraz możliwość adaptacji poddasza.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Dom o powierzchni 160,07 m² (w tym garaż dwustanowiskowy ok. 30 m²) został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia.
Na dom składają się:

  • wiatrołap
  • salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras
  • biuro / pokój gościnny
  • 3 sypialnie
  • łazienka
  • toaleta
  • pralnia
Dodatkowo:
  • poddasze nieużytkowe ok. 80 m² – możliwość adaptacji
STANDARD:
Dom wybudowany w 2012 roku, wykonany z solidnych materiałów, zadbany i gotowy do zamieszkania.
  • ściany z porothermu 25 P+W, docieplone styropianem 14 cm
  • ściany fundamentowe z bloczków żwirobetonowych
  • okna PCV
  • ogrzewanie gazowe
  • instalacja fotowoltaiczna
  • brama garażowa elektryczna
  • podjazd do garażu
  • funkcjonalny i przestronny układ pomieszczeń
BUDYNEK:
  • dom wolnostojący, parterowy
  • działka o powierzchni 1024 m²
  • garaż dwustanowiskowy w bryle budynku
  • taras ok. 30 m²
  • działka ogrodzona
  • na posesji murowana szopka ok. 7 m²
  • wydzielona przestrzeń na ogród / warzywnik