Dom na sprzedaż 5 pokoi Jasionka, 109,01 m2, działka 500 m2

Oferta sprzedaży od GOOD LIFE NIERUCHOMOŚCI

rzeszowski, Jasionka

580 000

5 320 /m2

Dom na sprzedaz 95 m2 jasionka szkieletowy szybko
Dom na sprzedaz 95 m2 jasionka szkieletowy szybko

Główne cechy domu

Cena

580 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

109,01 m2

Cena za m2

5 320 zł

Pow. działki

500 m2

Rok budowy

2026

Opis nieruchomości o powierzchni 109,01 m2

Dom na sprzedaz 95 m2 jasionka szkieletowy szybko

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne budowane w technologii szkieletowej zlokalizowane w miejscowości Jasionka.

W inwestycji powstaną dwa domy jednorodzinne o powierzchni użytkowej 95,41 m² każdy, usytuowane na działkach o powierzchni około 5 arów . To doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego, energooszczędnego domu z szybkim terminem realizacji oraz wygodnym układem pomieszczeń dla całej rodziny.

UKŁAD POMIESZCZEŃ

Parter:

wiatrołap - 3,59 m²,

hall - 4,35 m²,

spiżarnia - 1,71 m²,

salon z kuchnią i jadalnią - 29,43 m²,

pokój - 10,35 m²,

łazienka - 2,46 m²,

pomieszczenie gospodarcze - 4,27 m².

Piętro:

korytarz + schody - 7,75 m²,

pokój - 11,78 m²,

łazienka - 7,97 m²,

pokój - 10,89 m²,

pokój - 15,20 m².

LOKALIZACJA

Jasionka to świetna lokalizacja dla osób ceniących spokój oraz szybki dojazd do Rzeszowa.

W pobliżu znajdują się:

sklepy i punkty usługowe,

szkoła i przedszkole,

przystanki komunikacji,

szybki dojazd do strefy ekonomicznej oraz lotniska.

ATUTY:

Budynki przygotowane będą pod ogrzewanie pompą ciepła , co pozwoli na niskie koszty utrzymania w przyszłości.

Nieruchomości sprzedawane są w stanie zamkniętym z wykonaną elewacją oraz ociepleniem wełną mineralną . Dodatkowym atutem jest wykonane już ogrzewanie podłogowe na parterze w cenie domu. Instalację ogrzewania na piętrze można wykonać na kolejnym etapie wykończenia według własnych potrzeb. Istnieje również możliwość doprowadzenia domu do stanu deweloperskiego.