Dom na sprzedaż 7 pokoi Ustroń, 285 m2, działka 408 m2

Oferta sprzedaży od BNS - Kamil Sowa

Ustroń

1 039 000

3 645 /m2

Dom z widokiem na równicę i czantorię
Dom z widokiem na równicę i czantorię

Główne cechy domu

Cena

1 039 000 zł

Liczba pokoi

7

Powierzchnia

285 m2

Cena za m2

3 645 zł

Pow. działki

408 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 285 m2

Dom z widokiem na równicę i czantorię

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Kupujący nie płaci prowizji.

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Ustroniu - dzielnicy Poniwiec. Nieruchomość wyróżnia się niezwykle funkcjonalnym i ciekawym układem wnętrza opartym na systemie półpięter, który nadaje wnętrzu przestrzeni oraz niepowtarzalnego charakteru.

Ogromnym atutem nieruchomości jest jego lokalizacja.

Najważniejsze informacje:

działka o powierzchni 408 m²

około 300 m² powierzchni pod dachem

funkcjonalny układ obejmujący aż 6 półpięter + piwnicę

spokojna i zielona okolica

piękne widoki na góry

zagospodarowany ogród

dwa garaże

Rozkład pomieszczeń:

przestronny pokój dzienny z kominkiem oraz wyjściem na taras i ogród

kuchnia połączona ze strefą dzienną

pokój jadalny

dwie łazienki

osobna toaleta

dwie sypialnie, w tym jedna z wyjściem na balkon

dodatkowy pokój z sypialnią na poddaszu

dwa pomieszczenia na poddaszu do własnej aranżacji - możliwość stworzenia gabinetu, garderoby, siłowni lub dodatkowych pokoi

system alarmowy

dwa garaże z bramami elektrycznymi Hormann:

garaż w bryle budynku - ogrzewany

garaż zewnętrzny - wolnostojący