Dom na sprzedaż 5 pokoi Włocławek, 150 m2, działka 463 m2

Oferta sprzedaży od MIDAS Nieruchomości

Włocławek

695 000

4 633 /m2

Zadbany dom i 2 dochodowe lokale na południu!
Zadbany dom i 2 dochodowe lokale na południu!

Główne cechy domu

Cena

695 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

150 m2

Cena za m2

4 633 zł

Pow. działki

463 m2

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 150 m2

Zadbany dom i 2 dochodowe lokale na południu!

DOM w atrakcyjnej lokalizacji - na Południu blisko lasu!

Oferujemy do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej, jednopiętrowy, w całości podpiwniczony o powierzchni użytkow ej 104,83m² z osobnymi 2 lokalami handlowo-usługowymi o łącznej powierzchni 70m 2 i garażem 2 stanowiskowym typu blaszak, usytuowane na pięknie położonej działce o powierzchni 463 m 2 w samym sercu osiedla Południe niedaleko lasu.

Działka zagospodarowana chodniki wyłożone kostką brukową, trawniki , kwiaty, krzewy, ogrodzona z bramą na pilota.

Dom po modernizacji, wybudowany w 1965r z cegły i siporexu, z zewnątrz wykończony barankiem typu kornik, strop typu Ackermana , dach docieplony kryty papą termozgrzewalną.

Składa się z parteru, piętra, widnej piw nicy.

Na parterze znajdują się 2 pokoje; kuchnia; łazienka z oknem,wc, kabiną prysznicową; hol, wiatrołap.

Piętro zajmują: 3 sypialnie (największa z balkonem); hol z balkonem; łazienka z oknem,wc i kabiną prysznicową oraz pomieszczenie na garderobę .

W piwnicy znajduje się: 3 pomieszczenia wyłożone płytkami.

Cała nieruchomość zadbana, utrzymana w bardzo dobrym stanie. Okna Pcv z parapetami z konglomeratu marmurowego, w pokojach i kuchni na podłogach piękne drewniane deski, w łazienkach gres; na ścianach w pokojach, przedpokoju gładzie malowane a w łazienkach glazura.

Natomiast budynek gospodarczy zajmują dochodowe 2 osobne lokale handlowo-usługowe o powierzchni ok. 35m 2 k ażdy, po generalnym remoncie, składające się z 2 sal i wc , z osobnymi wejściami od strony ulicy i od tyłu. Budynek zbudowany w 1989r metodą tradycyjną, dach pokryty papą termozgrzewalną, okna i drzwi PCV zabezpieczone roletami antywłamaniowymi/ kratami. W salach na podłogach panele nowego typu a na ścianach gładzie, lamele, oświetlenie punktowe, ogrzewanie gazowe, grzejniki nowego typu. Lokale zaopatrzone w system alarmowy i idealne na salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, logopedyczny, biuro rachunkowe itp.