Dom na sprzedaż 4 pokoje kłobucki, 139,40 m2, działka 972,23 m2

Oferta sprzedaży od Sverum Nieruchomości

kłobucki

390 000

2 798 /m2

Nowy dom, spokojna okolica/gm. wręczyca wielka
Nowy dom, spokojna okolica/gm. wręczyca wielka

Główne cechy domu

Cena

390 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

139,40 m2

Cena za m2

2 798 zł

Pow. działki

972 m2

Rok budowy

2023

Opis nieruchomości o powierzchni 139,40 m2

Nowy dom, spokojna okolica/gm. wręczyca wielka

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny w miejscowości Długi Kąt, w gminie Wręczyca Wielka. Dom ma powierzchnię użytkową 139,4m² i położony jest na działce o pow. 972m². Obecny właściciel może wykończyć dom, zgodnie z projektem klienta (koszty do uzgodnienia).

W skład domu wchodzi:
-przestronny salon, z wyjściem na taras
-otwarta kuchnia
-spiżarnia
-3 sypialnie
-łazienka 
-osobne wc
-pralnia 
-kotłownia 

Media: woda doprowadzona do domu, prąd doprowadzony do działki
Działka o wymiarach: szer. ok 25m i dł. 36m

Budynek:
Ściany zew.: pustak ceramiczny 25cm, docieplony styropianem 20cm 
Dach: w pełni odeskowany, pokryty papą

Standard wykończenia:
Ściany wew.: surowe
Okna: 3-szybowe pcv
Ogrzewanie: brak; w projekcie przewidziany piec na paliwo stałe i kominek w salonie
Rok budowy: 2023r 

Lokalizacja:
Bardzo spokojna okolica. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Odległość do Kłobucka to ok. 10km, do Częstochowy ok. 15km.

Udzielamy bezpłatnej pomocy w kredytowaniu nieruchomości.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i po więcej informacji
Beata Maciejewska

Dom i działka

Pomieszczenia

Powierzchnia: 139,40 m2

Liczba pokoi: 4

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 3