Dom na sprzedaż 4 pokoje tarnogórski, 155 m2, działka 1500 m2

Oferta sprzedaży od ROYAL Nieruchomości

tarnogórski

1 440 000

9 290 /m2

Dom z dużą działką, do negocjacji, 0% prowizji!!!
Dom z dużą działką, do negocjacji, 0% prowizji!!!

Główne cechy domu

Cena

1 440 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

155 m2

Cena za m2

9 290 zł

Pow. działki

1500 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 155 m2

Dom z dużą działką, do negocjacji, 0% prowizji!!!

Polecamy Państwu do zakupu dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej lokalizacji.

Zbrosławice obręb Szałsza blisko Gliwic

Idealna lokalizacja dla osób chcących mieszkać przy lesie , w otoczeniu zieleni i łąk a jednocześnie z bliskim dostępem do dużych aglomeracji - Gliwice , Zabrze 10 minut .

Dom oddany do użytkowania w 2002r. , zadbany wymaga jedynie prac odświeżeniowych.

Metraż do około 155 m2 z garażem w bryle budynku oraz ogrodem zimowym .

- garaż jednostanowiskowy

- z salonu wyjście do ogrodu zimowego - ok.20m2

Ogród zimowy wybudowany został w 2016r , jest integralnie związany z budynkiem , wybudowany na solidnym betonowym fundamencie , w konstrukcji drewnianej , w całości oszklony. Dodatkowo na dachu ogrodu zimowego zamontowano rolety automatyczne . Prace budowlane zostały wykonane zgodnie z zasadami budowlanymi - wykonanie ogrodu zimowego zostało zgłoszone do gminy łącznie z odbiorem geodezyjnym.

Piętro domu:

- komunikacja

- sypialnia

- druga sypialnia lub pokój dziecięcy

- trzeci pokój jest pokojem otwartym jako część wspólna, jednakże wcześniej stanowił odrębny pokój i bez problemu można powrócić do takiego układu

- duży pokój kąpielowy

Dodatkowe atuty domu :

- solidne okna drewniane z roletami antywłamaniowymi zarówno na parterze jak i na piętrze