Dom na sprzedaż 6 pokoi Zielona Góra, 195,70 m2, działka 699 m2

Oferta sprzedaży od Villa Nieruchomości

Zielona Góra

1 399 000

7 148 /m2

Zadbany dom wolnostojący jędrzychów
Zadbany dom wolnostojący jędrzychów

Główne cechy domu

Cena

1 399 000 zł

Liczba pokoi

6

Powierzchnia

195,70 m2

Cena za m2

7 148 zł

Pow. działki

699 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 195,70 m2

Zadbany dom wolnostojący jędrzychów

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY ------

DOM WOLNOSTOJĄCY 195,7mkw PO GENERALNYM REMONCIE - IDEALNY DLA RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 190mkw, położony na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 699mkw. Nieruchomość po generalnym remoncie, gotowa do zamieszkania - bez konieczności dodatkowych inwestycji.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Parter:

-przestronny salon o pow. 35mkw z dużymi oknami, kominkiem oraz wyjściem na spory taras, osobna, jasna kuchnia o pow. 14,1mkw wyposażona w nowe meble oraz sprzęty AGD firmy Amica, w tym: zmywarka 60 cm, piekarnik, płyta indukcyjna, okap, lodówka,

-korytarz o pow. 5,8mkw z dużą szafą z lustrem,

-toaleta (WC) o pow. 2,4mkw

-holl o pow. 7,6mkw

Na piętro prowadzą wygodne, solidne schody. Znajdują się tam: trzy ustawne sypialnie o pow. 15,9mkw, 8,5mkw, 11,6mkw, z dwóch sypialni wyjście na duży taras o pow. 9,8mkw- idealny do relaksu, oraz pokój kąpielowy o pow. 8,70mkw.

Piwnica / przyziemie:

Funkcjonalne dwa pokoje, które mogą służyć jako odrębne mieszkanie z osobnym wejściem do budynku, które może być wykorzystane pod wynajem, dla gości lub jako niezależna przestrzeń mieszkalna. W skład przyziemia wchodzą: trzy pomieszczenia w tym dwa pokoje z oknami o pow. 24,3mkw, 13,3mkw, 8,5mkw oraz pomieszczenie gospodarcze wraz z łazienką i WC o pow. 8,5mkw.