działka budowlana na sprzedaż wadowicki, 2900 m2 Prostokat
Oferta sprzedaży od Capital Invest Bogusław Mokwa
wadowicki
240 000 zł
82 zł/m2

Główne cechy działki
Opis nieruchomości o powierzchni 2 900 m2
Działka budowlana 28 arów wieprz/inwałd/andrychów
Do sprzedania widokowa działka budowlana w Wieprzu przy ulicy Granicznej i przy granicy z Inwałdem i blisko granicy Andrychowa, dzielnica Krakowica o powierzchni 29 arów, kształt prostokątny. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy w otoczenie lasu od południa . Świetna lokalizacja komunikacyjna, 1km od Andrychowa, 9 km do Wadowic, 15 km do Zator , 15 km do jeziora Międzybrodzkiego, 8 km na Czarny Groń Rzyki, 16 km do jeziora Mucharskiego . Dojazd drogą asfaltową i kilkanaście metrów utwardzoną drobnym kamieniem.
W drodze znajduje się przyłącz gazu, a na działce skrzynka elektryczna , przyłącz wody. Z dwóch stron od sąsiadów ogrodzona działka. Zapraszam do obejrzenia.
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica