działka budowlana na sprzedaż bydgoski, 773 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Olimp Nieruchomości

bydgoski

143 500

185 /m2

Działka kruszyn krajeński z wz dobra lokalizacja
Działka kruszyn krajeński z wz dobra lokalizacja

Główne cechy działki

Cena

143 500 zł

Powierzchnia

773 m2

Cena za m2

185 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 773 m2

Działka kruszyn krajeński z wz dobra lokalizacja

Do sprzedaży

Działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 765 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych .

Bardzo blisko drogi asfaltowej.

Cicha spokojna okolica, blisko do przystanku MZK

Dogodny dojazd do Bydgoszczy

Działka posiada wydane WZ

Media w drodze przy działce

-gaz,

-wodociąg,

-prąd

Świetna inwestycja i idealne miejsce na budowę domu dla osób, które chcą dom w dobrym miejscu

Dobra inwestycja na budowę domu dla rodzin z dziećmi.

Jeśli cenisz sobie przestrzeń, ciszę, spokój i wygodę, to ta propozycja jest dla Ciebie.

Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Oferujemy bezpłatna pomoc przy udzielenia kredytu oraz pomoc przy obsłudze notarialnej

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka

Lokalizacja działki w powiecie bydgoskim