działka budowlana na sprzedaż bydgoski, 3254 m2 Kwadrat

Oferta sprzedaży od Jagła Nieruchomości

bydgoski

499 000

153 /m2

Atrakcyjna działka w przyłękach - mpzp
Atrakcyjna działka w przyłękach - mpzp

Główne cechy działki

Cena

499 000 zł

Powierzchnia

3 254 m2

Cena za m2

153 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 3 254 m2

Atrakcyjna działka w przyłękach - mpzp

Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-usługowa o powierzchni 3254 m², położona w spokojnej i cenionej lokalizacji - Przyłęki pod Bydgoszcz.

Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) z przeznaczeniem mieszkalnictwa jednorodzinnego z dopuszczeniem usług nieuciążliwych, co daje szerokie możliwości zabudowy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i inwestorów.

Działka posiada regularny kształt zbliżony do kwadratu, co znacząco ułatwia projektowanie i zagospodarowanie terenu. Powierzchnia 3254 m² pozwala na realizację przestronnej rezydencji z dużym ogrodem, strefą relaksu lub dodatkową zabudowę usługową.

Media:

- prąd

- woda

- brak kanalizacji (konieczność wykonania szamba)

- brak gazu

Atuty nieruchomości:

- spokojna i kameralna okolica

- szybki dojazd do Bydgoszczy

- dogodny dostęp do komunikacji miejskiej

- w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole oraz punkty usługowe

- idealna lokalizacja dla osób ceniących przestrzeń i prywatność

- duży potencjał inwestycyjny

Przyłęki to jedna z najczęściej wybieranych lokalizacji pod Bydgoszczą - miejscowość łączy komfort życia blisko natury z dostępem do pełnej infrastruktury i wygodnej komunikacji.

Oferta idealna pod budowę nowoczesnego domu lub rezydencji.

Cena : 499.000 złotych

Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo