działka budowlana na sprzedaż pyrzycki, 991 m2

Oferta sprzedaży od Pronovo Piotr Kordus

pyrzycki

109 010

110 /m2

Działki budowlane bielice
Działki budowlane bielice

Główne cechy działki

Cena

109 010 zł

Powierzchnia

991 m2

Cena za m2

110 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 991 m2

Działki budowlane bielice

Kompleks działek budowlanych o powierzchniach 999/991/1128/1072/1049/1097/1202/1054/1135/1148/1140/1164/1167/1108/1114/1142/1095m2 w miejscowości gminnej Bielice pomiędzy miastami powiatowymi Szczecin, Gryfino, Pyrzyce, Stargard.

Na działki wystawione były warunki zabudowy w 2025r.

Warunki przewidują budowę budynków mieszkalnych o parametrach:

-budynki mieszkalne wraz z infrastrukturą,

-powierzchnia zabudowy 15%,

-linia zabudowy od drogi gminnej 8m,

-wysokość do 8m,

-szerokość elewacji do 16m,

-dachy dwuspadowe 20-45st.

W drodze dojazdowej kanalizacja, woda i prąd około 50m, w WZ do chwili budowy rurociągu możliwe studnie.

Klasyfikacja gruntów RIVa i b.

Droga dojazdowa utwardzona, do drogi głównej asfaltowej 100m.

Odległość do Gryfina ok. 20km, do granic Szczecina około 15km

W odległości do 10km są jeziora Miedwie, Krzekna, Wełtyń i kilka mniejszych.

Wokół tereny rolnicze, sady ale też strefa przemysłowa Gardno.

Jeśli macie Państwo nieruchomości do sprzedaży zgłoście do nas a zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze biura skupione pod marką Pronovo gwarantują wysoki poziom obsługi i profesjonalizm.

W treści naszej umowy pośrednictwa bierzemy odpowiedzialność za wszelką pomoc, doradztwo i konsultacje na każdym etapie transakcji w tym informowanie o ważnych aspektach związanych z zawieraniem umowy sprzedaży nieruchomości, uprawnień osób trzecich do nabycia nieruchomości, pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości itp. W związku z czym bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność. Biuro pobiera wynagrodzenie.