działka budowlana na sprzedaż krośnieński, 3658 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od RE/MAX Polska

lubuskie, krośnieński

339 000

92 /m2

Duża działka z warunkami zabudowy
Duża działka z warunkami zabudowy

Główne cechy działki

Cena

339 000 zł

Powierzchnia

3 658 m2

Cena za m2

92 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 3 658 m2

Duża działka z warunkami zabudowy

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3.658 m², położona w spokojnej, malowniczej miejscowości Bobrowice, w woj.lubuskim, pow. krośnieńskim. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu terenów leśnych, co zapewnia ciszę, prywatność oraz bliskość natury, a jednocześnie dogodny dojazd do Krosna Odrzańskiego.

Działka nr 169/12 ma regularny kształt (prostokąt), jest płaska i nieogrodzona, co stwarza szerokie możliwości zagospodarowania według własnych potrzeb. Media, takie jak prąd i woda, dostępne są w drodze dojazdowej.

Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy, które przewidują możliwość realizacji budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Zgodnie z ustaleniami:

-dopuszcza się budowę budynku o wymiarach około 15,20 m x 11,20 m,

-liczba kondygnacji: parter oraz poddasze użytkowe,

-długość elewacji frontowej: ok. 15,20 m,

-wysokość elewacji frontowej do 4 m,

-dach dwuspadowy, kryty dachówką ceramiczną, o kącie nachylenia połaci do 45°.

Wszelkie odległości i parametry zabudowy należy realizować zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. dotyczącym warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu w cichej, zielonej okolicy, z jednoczesnym dostępem do infrastruktury i niedużą odległością od miasta.