działka budowlana na sprzedaż poznański, 2573 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Moje Nowe M Nieruchomości

poznański

1 900 000

738 /m2

Działka budowlana chyby
Działka budowlana chyby

Główne cechy działki

Cena

1 900 000 zł

Powierzchnia

2 573 m2

Cena za m2

738 zł

Dostępne od

2026-02-01

Opis nieruchomości o powierzchni 2 573 m2

Działka budowlana chyby

Oferta dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności i swobody.
Duża działka z potencjałem pod budowę domu jednorodzinnego lub rezydencji, w otoczeniu, które sprzyja spokojnemu stylowi życia.

Działka nr 22/78 w Chybach przy ul.Parkowej o powierzchni 2 573 m2.

Jest to teren niezalesiony, z niewielką ilością krzewów. Działka o regularnym kształcie prostokąta, o wymiarach ok 38x67m.
Właściciele posiadają projekt budowlany domu, którego wizualizacja została załączona w zdjęciach.

Działka objęta MPZP o przeznaczeniu 2MN - zabudowa jednorodzinna (uchwała nr LXX/914/2014).

Lokalizacja:
  • blisko jeziora Kierskiego oraz plaży miejskiej
  • w pobliżu przystanek autobusowy
  • szybki dojazd do autostrady
  • szkoła, przedszkole, liczne sklepy, przychodnie lekarskie, usługi
  • prestiżowe, spokojne sąsiedztwo

Wyjątkowa lokalizacja w jednej z najbardziej prestiżowych miejscowości pod Poznaniem. Spokojna, zielona okolica, a jednocześnie szybki dojazd do miasta. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i prywatność.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM

Działka