działka budowlana na sprzedaż Tresna, 1500 m2 Prostokat

Oferta sprzedaży od BNS - Kamil Sowa

żywiecki, Tresna

399 000

266 /m2

Widokowa działka
Widokowa działka

Główne cechy działki

Cena

399 000 zł

Powierzchnia

1 500 m2

Cena za m2

266 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 500 m2

Widokowa działka

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1500 m² , położona w malowniczej i spokojnej okolicy, z zachwycającym widokiem na Góra Żar oraz otaczające pasma Beskidów. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

Powierzchnia działki: 1500 m²

Przeznaczenie w MPZP: strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową jednorodzinną (symbol SJ )

Możliwość zabudowy jednorodzinnej oraz usługowej

Maksymalna powierzchnia zabudowy: 40%

Maksymalna wysokość budynku: 12 m

Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej: 40%

Media: kanalizacja doprowadzona na działkę, prąd na działce sąsiedniej

Dojazd: droga gruntowa utwardzona

Teren: suchy, dobrze nasłoneczniony, korzystnie ukształtowany

Lokalizacja:

Działka położona jest w cichej, górskiej okolicy, gdzie codziennością są piękne widoki, świeże powietrze i spokój. Jednocześnie w niedalekiej odległości znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz liczne atrakcje turystyczne regionu - w tym kolej linowo-terenowa i zbiornik wodny przy Góra Żar.

Idealna pod:

dom całoroczny

dom wakacyjny

inwestycję pod wynajem krótkoterminowy

kameralną działalność usługową

Jeśli marzysz o domu z widokiem na góry i działce z ogromnym potencjałem - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości!