działka budowlana na sprzedaż ostródzki, 1195 m2

Oferta sprzedaży od WITT Nieruchomości

ostródzki

99 000

82 /m2

Jezioro x2, działka budowlana 12 ar, jabłonowo
Jezioro x2, działka budowlana 12 ar, jabłonowo

Główne cechy działki

Cena

99 000 zł

Powierzchnia

1 195 m2

Cena za m2

82 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 195 m2

Jezioro x2, działka budowlana 12 ar, jabłonowo

Działka budowlana 1195 m² - Pełne media, cisza, blisko jezior i sklepów.

Wyjątkowa działka budowlana (nr 120/60) w Jabłonowie, gm. Dąbrówno. Idealna inwestycja dla rodzin szukających spokoju oraz osób ceniących bliskość natury bez rezygnacji z miejskich udogodnień.

Kluczowe parametry:

Powierzchnia: 1195 m² - ustawny prostokąt.

Status: Budowlana, MPZP (symbol 6MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna).

Uzbrojenie: Prąd, woda, kanalizacja w drodze przy działce (zobacz zdjęcie uzbrojenia).

Lokalizacja: Ul. Zielona - kompleks działek, w sąsiedztwie Dąbrówna, świetna baza wypadowa do Ostródy i Nidzicy.

Atuty lokalizacji:

Rekreacja: 400 m do Jeziora Dąbrowa Mała, 900 m do Jeziora Dąbrowa Wielka.

Infrastruktura handlowa (dojazd w 3-4 minuty):

1,5 km - Stacja paliw Orlen.

1,8 km - Sklep Biedronka.

2,0 km - Sklep Dino.

Prywatność: Bezpośrednie sąsiedztwo z małą farmą PV zapewnia brak zabudowy i sąsiadów z jednej strony działki.

Działka dostępna od zaraz!

Cena: 99 000 zł

Do ceny należy doliczyć 2 000 zł wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu , Mariusz Bolumiński

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka

Lokalizacja działki w powiecie ostródzkim