działka budowlana na sprzedaż bydgoski, 941 m2 Kwadrat

Oferta sprzedaży od Idea Nieruchomości

bydgoski

115 000

122 /m2

Stronno działki budowlane - prąd
Stronno działki budowlane - prąd

Główne cechy działki

Cena

115 000 zł

Powierzchnia

941 m2

Cena za m2

122 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 941 m2

Stronno działki budowlane - prąd

OPIS OFERTY:

Działka budowlana w Stronnie.

Powierzchnia 943 mkw.

Należy wystąpić o dogodne dla siebie warunki zabudowy.

Front to 30 m, długość 31 m.

DODATKOWE INFORMACJE:

W ofercie działki w podobnej lokalizacji i wielkości.

Możliwość zakupu dwóch działek obok siebie (druga wymiar 942 mkw)

Zapraszam na prezentację

Agata Waśkowiak

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka

Lokalizacja działki w powiecie bydgoskim