działka budowlana na sprzedaż Goczałkowice-Zdrój, 938 m2 Romb

Oferta sprzedaży od KACZMAREK Nieruchomości

pszczyński, Goczałkowice-Zdrój

320 000

341 /m2

Główne cechy działki

Cena

320 000 zł

Powierzchnia

938 m2

Cena za m2

341 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 938 m2

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości!!!

Działka o pow. 938m2 położona w Goczałkowicach-Zdroju przy ul. Południowej

Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 33x27x33x30, położona jest w ternie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego, w którym została przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd z drogi publicznej poprzez wewnętrzną drogę ul. Południową- droga wyłożona kostką brukową. Wszystkie media dostępne w granicy działki (w drodze wewnętrznej).

Szczegółowe informacje w naszym biurze.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty? Zadzwoń koniecznie..

Kupując nieruchomość za naszym pośrednictwem otrzymasz karty rabatowe do OBI i BEL-POL

Kamil Kaczmarek

Więcej ofert nieruchomości na

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Działka