działka budowlana na sprzedaż białostocki, 1245 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Alter Nieruchomości

białostocki

495 000

397 /m2

Twoje miejsce na ziemi 1245 m² idealne pod budowę
Twoje miejsce na ziemi 1245 m² idealne pod budowę

Główne cechy działki

Cena

495 000 zł

Powierzchnia

1 245 m2

Cena za m2

397 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 245 m2

Twoje miejsce na ziemi 1245 m² idealne pod budowę

DZIAŁKA BUDOWLANA W IGNATKACH - BLISKO NATURY I BIAŁEGOSTOKU

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu?

Marzysz o spokojnej okolicy, zielonym otoczeniu i jednocześnie szybkim dojeździe do miasta?

Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających!

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze geodezyjnym 204/30 o powierzchni 1245 m2 , położona w miejscowości Ignatki przy ul. Miłej, w gminie Juchnowiec Kościelny.

Najważniejsze informacje:

Powierzchnia: 1245 m²

Wymiary: ok. 44 m x 29 m

Kształt: regularny prostokąt

Teren: płaski i suchy - gotowy pod inwestycję

Dojazd: drogą gminną - ul. Miłą oraz ul. Gajową

Media:

Wszystkie niezbędne media znajdują się tuż przy działce:

prąd

gaz

woda

kanalizacja

światłowód

Lokalizacja i otoczenie:

Działka znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części Ignatek, w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i kontakt z naturą.

Dodatkowym atutem jest bardzo dobra komunikacja z Białymstokiem dzięki nowo wybudowanej obwodnicy, która zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum miasta.

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP):

Nieruchomość objęta jest MPZP i oznaczona symbolem 3MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej .

Plan dopuszcza:

zabudowę wolnostojącą oraz bliźniaczą

maksymalną powierzchnię zabudowy do 25%

minimum 50% powierzchni biologicznie czynnej