działka budowlana na sprzedaż Krasne, 830 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od GOOD LIFE NIERUCHOMOŚCI

rzeszowski, Krasne

265 000

319 /m2

Działka8,3a|plan ogólny zabud.jednorodzinna|krasne
Działka8,3a|plan ogólny zabud.jednorodzinna|krasne

Główne cechy działki

Cena

265 000 zł

Powierzchnia

830 m2

Cena za m2

319 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 830 m2

Działka8,3a|plan ogólny zabud.jednorodzinna|krasne

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę o pow. 8,3 ar zlokalizowana w miejscowości Krasne . Działka położona przy na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Media:

- Prąd - na działce

- Gaz - na działce

- Sieć wodociągowa - na działce obok 1m

- Kanalizacja - na działce

Informacje:

- długość 37 m

- szerokość 22 m

- cicha spokojna okolica,

- szybki dojazd do centrum Rzeszowa,

- teren płaski

Cena sprzedaży: 265 000 zł

W przypadku realizacji transakcji pobieramy wynagrodzenie za usługę pośrednictwa.

Zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem

If you have any questions, please do not hesitate to call!

Agent odpowiedzialny: Paulina Radomska

:

E-mail.:

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka