działka budowlana na sprzedaż żywiecki, 994 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Młynarscy Nieruchomości

żywiecki

129 000

129 /m2

Wyjątkowa działka z dobrym dojazdem | laliki |
Wyjątkowa działka z dobrym dojazdem | laliki |

Główne cechy działki

Cena

129 000 zł

Powierzchnia

994 m2

Cena za m2

129 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 994 m2

Wyjątkowa działka z dobrym dojazdem | laliki |

* Oferta obejmuje działki oznaczone numerami 2994/3 oraz 2995/3 o łącznej powierzchni 994 m2. Możliwość zakupu sąsiadującej działki o powierzchni 1159 m2.

Malowniczo położona i widokowa działka , Laliki ul Kotłówka.

Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości.

Marzy Ci się spokojna i widokowa okolica, gdzie będziesz mógł wybudować swój wymarzony dom? Jeśli tak, to ta oferta jest idealna dla Ciebie! To działka w otoczeniu łąk oraz gór. Spokojna okolica czyni to miejsce idealnym dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

- działka nasłoneczniona,

- niedaleko węzła z drogą ekspresową S1 (około 1km),

- spokojne otoczenie, bliskość natury,

- sporo wolnej przestrzeni dookoła,

- widoki na góry.

DZIAŁKA:

- numer działki 2994/3 oraz 2995/3, gmina Milówka, obręb Laliki,

- w całości budowlane,

- prąd w okolicy,

- dojazd drogą asfaltową

- powierzchnia: 994 m2.

OKOLICA:

- cicha i spokojna okolica,

- bliskość natury,

- w sąsiedztwie działki niezabudowane,

- widoki na góry,

- świetna komunikacja : otwarty jesienią 2025 fragment drogi ekspresowej S1 tzw. "obejście" Węgierskiej Górki poprawia zdecydowanie komfort oraz parametry czasowe dojazdu do działki.

Miejsce idealne dla osoby szukającej, urokliwej przestrzeni pod budowę wymarzonego domu.

Pośrednik prowadzący ofertę: RAFAŁ BROŃCZYK .

Sprawdź jak działamy - odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych (aktywne linki w menu strony)!