działka budowlana na sprzedaż częstochowski, 858 m2 Kwadrat

Oferta sprzedaży od Megaron Nieruchomości

częstochowski

98 700

115 /m2

Działka budowlana w wancerzowie
Działka budowlana w wancerzowie

Główne cechy działki

Cena

98 700 zł

Powierzchnia

858 m2

Cena za m2

115 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 858 m2

Działka budowlana w wancerzowie

Atrakcyjna działka w malowniczej części Wancerzowa - w otulinie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 858 m² , położona w spokojnej i zielonej części Wancerzowa. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury i bliskości przyrody, a jednocześnie doskonałego dojazdu do Częstochowy i okolic.

Lokalizacja:

- Wancerzów - malownicza okolica w otoczeniu lasów i skał Jury Krakowsko-Częstochowskiej

- W pobliżu rzeka Warta , gdzie organizowane są popularne spływy kajakowe

- W sąsiedztwie powstaje kameralne osiedle domów jednorodzinnych

Parametry działki:

- Powierzchnia: 858 m²

- Kształt: zbliżony do kwadratu

- Szerokość frontu ok. 27 m - idealna pod dom parterowy lub z poddaszem

- Działka widokowa , z piękną panoramą na okoliczne wzgórza

Media i dojazd:

- Media w ulicy: prąd, woda, gaz

- Dojazd asfaltową drogą gminną

- Działka po nowym podziale geodezyjnym

Atuty:

- Cicha, zielona okolica - idealna do wypoczynku

- Bliskość natury i licznych szlaków pieszych i rowerowych

- Wysoki potencjał inwestycyjny - rozwijająca się okolica

Niepowtarzalne miejsce, które łączy urok Jury z komfortem życia w nowoczesnym, kameralnym otoczeniu.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Działka

Lokalizacja działki w powiecie częstochowskim