działka budowlana na sprzedaż Olsztyn, 805 m2 Kwadrat

Oferta sprzedaży od Properton

Olsztyn

749 000

930 /m2

Działka budowlana nad jeziorem ukiel
Działka budowlana nad jeziorem ukiel

Główne cechy działki

Cena

749 000 zł

Powierzchnia

805 m2

Cena za m2

930 zł

Dostępne od

2026-04-28

Opis nieruchomości o powierzchni 805 m2

Działka budowlana nad jeziorem ukiel

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę w Olsztynie, w zachodniej części miasta — w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Ukiel (Krzywe). Idealna lokalizacja łącząca komfort miejskiego dostępu ze spokojem i atutami przyrody.

Szczegóły oferty

  • Przeznaczenie: teren budowlany — możliwość realizacji domu jednorodzinnego lub budynku w zabudowie bliźniaczej.
  • Powierzchnia: 805 m².
  • Status formalny: wydane warunki zabudowy.
  • Media: wodociąg i kanalizacja do podłączenia; możliwość przyłączenia energii elektrycznej i gazu.
  • Dojazd i położenie: bezpośredni dostęp z drogi; jednocześnie położona w spokojnej okolicy, w bliskiej odległości od linii brzegowej Jeziora Ukiel.
  • Dostępność infrastruktury: szybki dojazd do centrum Olsztyna; w pobliżu tereny zielone, parki i lasy.
Atuty
  • Atrakcyjne położenie nad jeziorem — doskonałe warunki rekreacyjne (spacery, rowery, sporty wodne).
  • Gotowe warunki zabudowy skracające proces inwestycyjny.
  • Kombinacja prywatności i dobrego dojazdu do miasta.

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia terminu wizji lokalnej.

Mariusz Bilicki
Doradca ds. Nieruchomości
Properton

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM

Działka