działka budowlana na sprzedaż Osielsko, 835 m2 Kwadrat

Oferta sprzedaży od Olimp Nieruchomości

bydgoski, Osielsko

624 000

747 /m2

Działki osiedle willowe -osielsko
Działki osiedle willowe -osielsko

Główne cechy działki

Cena

624 000 zł

Powierzchnia

835 m2

Cena za m2

747 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 835 m2

Działki osiedle willowe -osielsko

Do sprzedaży !!!

Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku na granicy z Niemczem blisko lasu.

P owierzchnia działki 835m2 .

Działka znajduje się w dzielnicy Osiedle Willowe i jest położona wśród nowych domów jednorodzinnych

Odległość do Galerii handlowej Osielsko ok 2km

​​​​​​W miejscowości znajdują się urzędy, punkty handlowo- usługowe, przedszkola, szkoła itp.

Bliska odległość do terenów leśnych oraz znakomity dojazd do centrum Bydgoszczy jaki i do LPKiW Myślęcinek

Działka objęta MPZP o oznaczeniu MN

Media w drodze przy działce : prąd

Pozostałe w pobliżu :

-gaz

-kanalizacja

-łącze telekomunikacyjne

Dostępne również działki o powierzchni 1232m2 oraz 1145 m2,840m2, 862m2

Znakomita lokalizacja i świetna inwestycja jak i idealne miejsce na budowę domu dla osób, które chcą dom w dobrym, spokojnym miejscu z bardzo dobrą infrastrukturą blisko lasu.

Dobra inwestycja na budowę domu dla rodzin z dziećmi.

Jeśli cenisz sobie przestrzeń, ciszę, spokój i wygodę, to ta propozycja jest dla Ciebie.

Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Bezpłatna pomoc przy udzieleniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości oraz pomoc przy obsłudze notarialnej !!!

Pomoc przy obsłudze notarialnej

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka