działka budowlana na sprzedaż tarnogórski, 1400 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Wolf Nieruchomości

tarnogórski

252 000

180 /m2

Główne cechy działki

Cena

252 000 zł

Powierzchnia

1 400 m2

Cena za m2

180 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 400 m2

DZIAŁKA USŁUGOWO-MIESZKANIOWA NA SPRZEDAŻ- ZENDEK GM. OŻAROWICE

Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2, znajdująca się w Gminie Ożarowice - Zendek.

Działka płaska, częściowo zadrzewiona, nieogrodzona

Dojazd drogą gminną- asfaltową

Wymiary działki: 24 m x 58 m

Media w drodze tj. woda, prąd, gaz, kanalizacja

CENA: 180,00 zł/m2

MPZP: tereny usług innych, w tym kultura, handel, gastronomia, rzemiosło, łączność i ochrona przeciwpożarowa — symbol planu Ul z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej

Najbliższe otoczenie stanowią tereny leśne oraz ekologiczne domy wolnostojące.

Nieruchomość usytuowana jest w dogodnej lokalizacji od miast ościennych m.in Katowic, Będzina, czy Tarnowskich Gór, a także znajduje się w odległości ok. 10 minut od lotniska Pyrzowice.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zapraszam do kontaktu:

Wiktoria Świętek

e-mail:

Oferujemy profesjonalne doradztwo kredytowe na zakup nieruchomości.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Działka

Lokalizacja działki w powiecie tarnogórskim