działka budowlana na sprzedaż Piła, 900 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Biuro Nieruchomości Karolina

Piła

477 000

530 /m2

Główne cechy działki

Cena

477 000 zł

Powierzchnia

900 m2

Cena za m2

530 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 900 m2

NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W PILE.

DZIAŁKA W SPOKOJNEJ CZĘŚCI OSIEDLA PODLASIE.

Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka gruntu o pow. 900 m2 ( własność).

Działka płaska w kształcie prostokąta, częściowo zagospodarowana i ogrodzona.

Media: (prąd, woda, kanalizacja, gaz) w drodze.

Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego w myśl którego znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, oznaczona w planie miejscowym MN3.

W okolicy ładna zabudowa mieszkaniowa.

Dojazd drogą asfaltową oraz gruntową .

Serdecznie zapraszam!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka