działka budowlana na sprzedaż Radzionków, 782 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Wolf Nieruchomości

Radzionków

270 000

345 /m2

Na sprzedaż działka budowlana – radzionków
Na sprzedaż działka budowlana – radzionków

Główne cechy działki

Cena

270 000 zł

Powierzchnia

782 m2

Cena za m2

345 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 782 m2

Na sprzedaż działka budowlana – radzionków

Na sprzedaż działka budowlana - Radzionków

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Radzionkowie, bezpośrednio na granicy z Bobrownikami, w spokojnej i rozwijającej się okolicy nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych.

Parametry działki:

Powierzchnia: 782 m2

Wymiary: ok. 20 m x 39 m (kształt prostokąta)

Spokojna, zielona okolica

Nowe osiedle domów jednorodzinnych - idealne miejsce dla rodzin

Dogodna lokalizacja - szybki dojazd do miast ościennych

Cisza i jednocześnie dobra komunikacja

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca finansowy porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Zapraszam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Opiekun oferty:

Weronika Kadłubek

E-mail:

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Działka