działka budowlana na sprzedaż Rybnik, 800 m2 Trapez

Oferta sprzedaży od RE/MAX Polska

Rybnik

250 000

312 /m2

Działka budowlana z ogrodem 800 m²
Działka budowlana z ogrodem 800 m²

Główne cechy działki

Cena

250 000 zł

Powierzchnia

800 m2

Cena za m2

312 zł

Dostępne od

2026-04-22

Opis nieruchomości o powierzchni 800 m2

Działka budowlana z ogrodem 800 m²

KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX!

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m², położona w Rybniku – dzielnica Niewiadom, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną – co zapewnia jasne i bezpieczne warunki realizacji inwestycji.

Działka o charakterze budowlano–rekreacyjnym, zagospodarowana zielenią. Na jej terenie znajduje się oczko wodne z rybami oraz liczne nasadzenia: trawy ozdobne, byliny, drzewa i krzewy, co tworzy gotową, prywatną przestrzeń do wypoczynku.

Dojazd drogą publiczną asfaltową – ul. Zygmunta Starego. Wjazd na działkę możliwy z dwóch stron.

Dodatkowy atut:
Docelowy adres dla nieruchomości to ul. Zygmunta Starego 40 – naturalnie wpisujący się pomiędzy istniejącą zabudowę.

Media w drodze:
✔ prąd
✔ woda
✔ kanalizacja
✔ gaz

Parametry:
✔ powierzchnia: 800 m²
✔ numer działki: 674/91
✔ MPZP: zabudowa jednorodzinna
✔ wymiary: szerokość frontu ok. 17,5 m, drugi bok ok. 28,5 m, głębokość ok. 33 m i 37 m
✔ otoczenie: niska zabudowa jednorodzinna

Lokalizacja – odległości:
✔ bulwary nad Nacyną – ok. 350 m
✔ zjazd na drogę regionalną (ul. Grota Roweckiego) – ok. 750 m
✔ stacja kolejowa Rybnik Niedobczyce – ok. 1,5 km
✔ stacja kolejowa Rybnik Niewiadom – ok. 1,5 km
✔ przystanek autobusowy, sklepy, kościół – w bliskim zasięgu

Sprawna komunikacja oraz dostęp do terenów rekreacyjnych czynią tę ofertę funkcjonalnym wyborem zarówno do zamieszkania, jak i jako lokata kapitału.