działka budowlana na sprzedaż bydgoski, 1115 m2 Kwadrat

Oferta sprzedaży od Olimp Nieruchomości

bydgoski

138 500

124 /m2

Działka w szczutkach gmina sicienko
Działka w szczutkach gmina sicienko

Główne cechy działki

Cena

138 500 zł

Powierzchnia

1 115 m2

Cena za m2

124 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 115 m2

Działka w szczutkach gmina sicienko

Do sprzedaży

Działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Szczutki o powierzchni ok 1110 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych .

Dogodny dojazd do Bydgoszczy

Media w drodze przy działce

-prąd (skrzynka energ.)

-wodocig blisko działki

Świetna inwestycja i idealne miejsce na budowę domu dla osób, które chcą dom w dobrym miejscu

Dobra inwestycja na budowę domu dla rodzin z dziećmi.

Jeśli cenisz sobie przestrzeń, ciszę, spokój i wygodę, to ta propozycja jest dla Ciebie.

Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Oferujemy bezpłatna pomoc przy udzielenia kredytu oraz pomoc przy obsłudze notarialnej

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka

Lokalizacja działki w powiecie bydgoskim