działka budowlana na sprzedaż Sieradz, 1817 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od EMJOT Nieruchomości

Sieradz

135 000

74 /m2

Działka budowlana 1821 m² przy lesie – os. herby
Działka budowlana 1821 m² przy lesie – os. herby

Główne cechy działki

Cena

135 000 zł

Powierzchnia

1 817 m2

Cena za m2

74 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 817 m2

Działka budowlana 1821 m² przy lesie – os. herby

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1817 m² , położona na spokojnym osiedlu Herby w Sieradzu , w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To dobre miejsce dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i szybkiego dojazdu do miasta.

Działka ma ok. 31 m szerokości , jest płaska, dobrze nasłoneczniona i posiada bezterminową decyzję o warunkach zabudowy .

Najważniejsze informacje:

powierzchnia: 1817 m²

szerokość: ok. 31 m

dojazd gminną drogą gruntową

teren częściowo zadrzewiony

sąsiedztwo lasu

Warunki zabudowy:

zabudowa: 6%-10% powierzchni działki

elewacja frontowa: 8-12 m

dach dwu- lub wielospadowy

kąt nachylenia dachu: 10°-45°

wysokość kalenicy: 4-8 m

Media:

prąd - przyłącze zaplanowane, skrzynka do końca 2025 roku

woda - możliwość wykonania studni głębinowej

kanalizacja - możliwość budowy przydomowej oczyszczalni lub szamba

Działka jest częściowo zadrzewiona , co daje większą prywatność i naturalny charakter.

Przez część nieruchomości przebiega linia średniego napięcia , jednak parametry działki pozwalają na funkcjonalne zaplanowanie zabudowy.

Lokalizacja:

spokojna, zielona część Sieradza

niedaleko szkoła podstawowa, MPK i stacja kolejowa

dobry dojazd do centrum miasta

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki w terenie.

CENA: 135.000 zł

W tym miejscu mamy także inne działki o powierzchniach: 1100 m2 - 1898 m2

Zainteresowany prezentacją?

Zapraszam do kontaktu