działka budowlana na sprzedaż Lusówko, 818 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od MASTERHOUSE

poznański, Lusówko

408 500

499 /m2

Działka budowlana 818 m² lusówko,tarnowo podgórne
Działka budowlana 818 m² lusówko,tarnowo podgórne

Główne cechy działki

Cena

408 500 zł

Powierzchnia

818 m2

Cena za m2

499 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 818 m2

Działka budowlana 818 m² lusówko,tarnowo podgórne

Atrakcyjna działka 818 m² -media przy działce w świetnej lokalizacji:

Lusówko, gm. Tarnowo Podgórne.

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 818 m² , położona w Lusówku - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w gminie Tarnowo Podgórne. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, bliskości natury i jednocześnie wygodnego dojazdu do Poznania.

To doskonała propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej.

Najważniejsze atuty:

- Powierzchnia: 818 m²

- Wymiary: ok. 19,5 m szerokości (front), 42 m długości - działka prostokątna

- Ukształtowanie: teren płaski, gotowy pod budowę

- Dostęp do drogi publicznej - przy działce chodnik z kostki brukowej, obok droga asfaltowa

Media:

- woda

- prąd

- gaz

- kanalizacja

STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO oznaczony jako: Tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej (M3) (symbol D_M3 )

T eren zabudowy mieszkaniowo-usługowej Dopuszcza się lokalizację zabudowy:

- mieszkaniowej jednorodzinnej/mieszkaniowo usługowej wolnostojącej,

- usługowej . Dopuszcza się usługi lokalne, przy czym handel o powierzchni sprzedaży do 1000 m2 -

ZOBACZ TABELKĘ STUDIUM - zdjęcie 5 Uchwała: nr L/852/2022 z dnia 2 dot.: GMINY TARNOWO PODGÓRNE

Zgodnie ze Studium teren znajduje się w obszarze zabudowy mieszkaniowo-usługowej (D_M3). Dla działki nie obowiązuje MPZP, dlatego sposób zagospodarowania nieruchomości wymaga indywidualnej weryfikacji oraz - w zależności od zamierzenia inwestycyjnego - uzyskania decyzji o warunkach zabudowy. Potencjalnie możliwa może być zabudowa mieszkaniowa lub nieuciążliwe usługi, np. gabinet, biuro, niewielki lokal usługowy.