działka budowlana na sprzedaż białostocki, 1112 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Alter Nieruchomości

białostocki

428 000

384 /m2

Malownicza działka budowana w niewodnicy kościenej
Malownicza działka budowana w niewodnicy kościenej

Główne cechy działki

Cena

428 000 zł

Powierzchnia

1 112 m2

Cena za m2

384 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 112 m2

Malownicza działka budowana w niewodnicy kościenej

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy?

Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję!

Przedstawiamy wyjątkową, działkę w malowniczej Niewodnicy Kościelnej przy ul. Podleśnej/Ekologicznej

To niepowtarzalna okazja, która spełni Twoje marzenia o własnym domu!

Dlaczego warto wybrać tę działkę?

Działka leży na terenie, gdzie powstanie ładne osiedle nowych domów jednorodzinnych

Posiada dobre wymiary do budowy domu (29x38)

leży na terenie suchym, podwyższonym, porośniętym drzewami iglastymi co dodaje malowniczości

w pobliży znajdziemy media: energia elektryczna w ulicy Ekologicznej, kanalizacja w odległości ok 35 m w ulicy Ekologicznej, woda w ulicy Podleśnej w odległości ok 60 m. O możliwości podłączenia do sieci decydują gestorzy mediów.

ładna duża powierzchnia (1112m2)

działka objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) oznaczona na rysunku planu symbolem 3.4MN , przeznaczona się pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi oraz zielenią urządzoną.

Założenia MPZP

Ustala się następujące zasady zabudowy i zagospodarowania terenów:

1) parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy i zagospodarowania w granicach działki budowlanej:

a) intensywność zabudowy:

- od 0 do 0,4 na działkach w całości lub w części o charakterze leśnym,

- od 0 do 0,5 na pozostałych terenach,

b) powierzchnia zabudowy

- maksimum 40% - na terenach 3.4MN w wydzieleniach wewnętrznych A poza działkami o charakterze leśnym,