działka budowlana na sprzedaż Wałcz, 2135 m2 Trapez
Oferta sprzedaży od RE/MAX Polska
Wałcz
630 000 zł
295 zł/m2

Główne cechy działki
Opis nieruchomości o powierzchni 2 135 m2
Atrakcyjna działka inwestycyjna wałczu os. zatorze
CAŁOŚĆ PROWIZJI POKRYWA TYLKO STRONA SPRZEDAJĄCA!
Na sprzedaż wyjątkowo perspektywiczna działka inwestycyjna zlokalizowana w Wałczu - dynamicznie rozwijającym się mieście na Pojezierzu Wałeckim, będącym siedzibą powiatu liczącego ok. 53 tys. mieszkańców (miasto ok. 25 tys.).
Lokalizacja – klucz do sukcesu inwestycji
Nieruchomość położona jest przy jednej z głównych ulic, w obrębie osiedla Zatorze - lokalizacji cieszącej się dużym zainteresowaniem mieszkańców oraz inwestorów. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, w tym park handlowy Aura Park, sklepy wielkopowierzchniowe (Lidl, Kaufland) oraz markety budowlane. Okolica intensywnie się rozwija, co potwierdzają realizowane inwestycje deweloperskie.
Potencjał inwestycyjny. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy umożliwiające realizację budynku wielorodzinnego.
Założenia projektowe przewidywały budynek do 5 kondygnacji.
Dodatkowo właściciel dysponuje koncepcjami zagospodarowania terenu obejmującymi alternatywne scenariusze inwestycyjne, takie jak:
- kompleks garaży (murowanych lub modułowych)
- inwestycja typu self-storage
- inne formy zabudowy komercyjnej lub usługowej
Stan prawny i własność Nieruchomość pozostaje w rękach jednego właściciela od ponad 5 lat. Dokumentacja oraz koncepcje inwestycyjne dostępne do wglądu dla zainteresowanych.
Dlaczego warto?
To propozycja dla inwestora, który szuka gruntu w sprawdzonej lokalizacji z gotowym kierunkiem zagospodarowania. Miejsce robi robotę - ruch, infrastruktura i rozwój okolicy znacząco ograniczają ryzyko inwestycyjne.