działka budowlana na sprzedaż Sułków, 5500 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Nieruchomości STROJNA

wielicki, Sułków

950 000

172 /m2

Duża budowlano-rolna działka w sułkowie, 55a
Duża budowlano-rolna działka w sułkowie, 55a

Główne cechy działki

Cena

950 000 zł

Powierzchnia

5 500 m2

Cena za m2

172 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 5 500 m2

Duża budowlano-rolna działka w sułkowie, 55a

W ofercie duża działka budowlano-rolna o pow. 55a , położona w Sułkowie gmina Wieliczka.

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 34 x 150m. Teren lekko nachylony na północny wschód.

Dojazd drogą gminną utwardzoną ok 130m.

Media: Woda na działce, Prąd i Gaz w drodze bezpośrednio przy działce.

W planie zagospodarowania przestrzennego a 13a przeznaczone pod MN2- Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej,

Pozostałe 42a to teren rolny.

Wskaźnik maksymalnej powierzchni zainwestowania to 40%.

W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy jest w całości budowlana.

Kontakt w sprawie oferty;

Andrzej Łanoszka

Więcej podobnych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. -Zapraszamy-

::LINK DO STRONY

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka