działka budowlana na sprzedaż Wrocław Psie Pole, 1290 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Traczyk Nieruchomości

Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko

1 049 000

813 /m2

Działka budowlana_przy widawie_pełne media_asfalt
Działka budowlana_przy widawie_pełne media_asfalt

Główne cechy działki

Cena

1 049 000 zł

Powierzchnia

1 290 m2

Cena za m2

813 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 290 m2

Działka budowlana_przy widawie_pełne media_asfalt

Działka budowlana | Psie Pole, Zgorzelisko | Woda, prąd, gaz, kanalizacja

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1290 m2 zlokalizowaną na wrocławskim Psim Polu, obręb Zgorzelisko.

Działka położona w spokojnej, urokliwej okolicy , w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Tylko 5 minutowy spacer pozwoli dostać się na tereny rekreacyjne oraz trasy rowerowe wzdłuż rzeki Widawy umożliwiające aktywne spędzanie wolnego czasy na świeżym powietrzu.

OPIS

Nieruchomość o korzystnym, regularnym kształcie prostokąta o wymiarach ok. 19 m x 65 m.

Dojazd do działki drogą asfaltową gminną. Wzdłuż drogi chodnik. Brak udziału w drogach wewnętrznych.

Media: prąd, gaz, kanalizacja w działce. Sieć wodociągowa zlokalizowana bezpośrednio przy działce w drodze dojazdowej. Na terenie działki znajduje się stare szambo oraz studnia.

Część działki zabudowana domem jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej oraz garażem . Budynki są niepodpiwniczone. Dom posiada jedną kondygnacje naziemną (parter) oraz poddasze nieużytkowe. Budynek o łącznej powierzchni ok. 89,63 m2. Standard obu budynków można zakwalifikować jako nisko/do gruntownego remontu).

Teren wokół budynku jest ogrodzony .

Działka położona na terenie aktualnie nie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W projekcie Planu ogólnego teren został oznaczony symbolem SJ - strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową jednorodzinną.