działka budowlana na sprzedaż Złotniki, 1520 m2 Trapez

Oferta sprzedaży od RE/MAX Polska

poznański, Złotniki

499 000

328 /m2

Atrakcyjna działka w złotnikach
Atrakcyjna działka w złotnikach

Główne cechy działki

Cena

499 000 zł

Powierzchnia

1 520 m2

Cena za m2

328 zł

Dostępne od

2026-04-23

Opis nieruchomości o powierzchni 1 520 m2

Atrakcyjna działka w złotnikach

DZIAŁKA BUDOWLANA 1520 m² – ZŁOTNIKI, obręb Suchy Las | nr 318 | świetna lokalizacja pod dom

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1520 m², położona w dynamicznie rozwijającej się części Złotnik (obręb Suchy Las), przy zbiegu ulic Dworcowej i Łagiewnickiej. Nieruchomość oznaczona numerem ewidencyjnym 318 stanowi doskonałą propozycję pod budowę domu jednorodzinnego.

Choć działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z planami teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, co daje bardzo dobre perspektywy inwestycyjne.

Lokalizacja i komunikacja – szybki dojazd do Poznania

Nieruchomość wyróżnia się świetnym położeniem komunikacyjnym:

Poznań – ok. 10–12 km (ok. 15–20 minut samochodem),

szybki dostęp do trasy S11 oraz północnej obwodnicy Poznania,

stacja PKP Złotniki – ok. 3–5 minut samochodem (ok. 15–20 minut pieszo),

z której regularnie kursują pociągi do centrum Poznania – szybka i wygodna alternatywa dla samochodu.

Media i uzbrojenie terenu

W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się sieci uzbrojenia terenu:

prąd,

woda,

gaz,

kanalizacja

Atuty nieruchomości

duża, ustawna powierzchnia 1520 m²,

atrakcyjne narożne położenie (ul. Dworcowa / Łagiewnicka),

bardzo dobry dojazd do Poznania,

bliskość kolei (PKP Złotniki) i trasy S11,

rosnący potencjał inwestycyjny regionu Suchy Las / Złotniki.

W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.