działka inna na sprzedaż Bydgoszcz Bielawy, 1803 m2

Oferta sprzedaży od Simple DOM

Bydgoszcz, Bielawy

4 790 000

2 656 /m2

Krakowska - duża działka przy brdzie,, centrum
Krakowska - duża działka przy brdzie,, centrum

Główne cechy działki

Cena

4 790 000 zł

Powierzchnia

1 803 m2

Cena za m2

2 656 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 803 m2

Krakowska - duża działka przy brdzie,, centrum

Krakowska – elitarny adres w centrum Bydgoszczy | duża działka przy Brdzie - 1800 m2

RZADKOŚĆ NA RYNKU – DZIAŁKA INWESTYCYJNA W SERCU BYDGOSZCZY
Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających inwestorów.

Na sprzedaż unikalny grunt zlokalizowany przy ul. Krakowskiej – jednej z najbardziej klimatycznych i kameralnych ulic w centrum Bydgoszczy. To miejsce, które łączy prestiż, historię i bezpośredni kontakt z naturą – ulica prowadzi wprost nad malowniczą Brdę.
Otoczenie stanowią pięknie odrestaurowane kamienice, tworzące elegancki, miejski charakter przestrzeni. To lokalizacja, której nie da się odtworzyć – można ją tylko posiadać.

DLA KOGO: To oferta dla inwestora świadomego wartości lokalizacji i potencjału miejsca.
Nie jest to nieruchomość dla każdego — choć wielu chciałoby ją mieć.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

  • ścisłe centrum miasta
  • prestiżowa, spokojna uliczka o unikalnym charakterze
  • bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Brdy
  • 10 minut spacerem bulwarem do centrum
  • życie w miejskim stylu

CHARAKTER NIERUCHOMOŚCI:
  • teren o wysokim potencjale urbanistycznym
  • możliwość realizacji zabudowy mieszkaniowej lub usługowej
  • atrakcyjne położenie w ścisłym centrum miasta
  • bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych i rzeki Brdy

POTENCJAŁ PLANISTYCZNY: Nieruchomość idealna pod:
  • zabudowę apartamentową klasy premium
  • projekt mixed-use (usługi + mieszkania)
  • butikową klinikę medyczną / centrum usług premium