działka inna na sprzedaż bydgoski, 1110 m2 Kwadrat

Oferta sprzedaży od Novator Nieruchomości

bydgoski

219 000

197 /m2

Działka w centrum dobrcza! warunki zabudowy!
Działka w centrum dobrcza! warunki zabudowy!

Główne cechy działki

Cena

219 000 zł

Powierzchnia

1 110 m2

Cena za m2

197 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 110 m2

Działka w centrum dobrcza! warunki zabudowy!

Tylko w Novator Nieruchomości !

Działka z aktualnymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego!

Polecam! Piękna działka w samym centrum Dobrcza!

Nieruchomość o powierzchni 1110 m², ogrodzona , z drzewami owocowymi i krzewami, zapewnia wyjątkową atmosferę spokoju i prywatności. Wjazd na działkę prowadzi wewnętrzna droga, co gwarantuje ciszę i odosobnienie. W Dobrczu znajduje się szkoła, kościół, Urząd Gminy, sklepy.

Działka ma kształt zbliżony do kwadratu, o wymiarach około 36 m na 28 m. Media w drodze - prąd, gaz, woda oraz kanalizacja.

Działka w samym centrum Dobrcza zachowuje swoją urokliwą, cichą atmosferę, gwarantując prywatność i komfort. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania z szybkim dostępem do infrastruktury.

CENA DO NEGOCJACJI!

Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Zapraszam na prezentację!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka

Lokalizacja działki w powiecie bydgoskim