działka inna na sprzedaż Gdańsk Jasień, 364 m2

Oferta sprzedaży od Take Home

Gdańsk, Jasień

149 000

409 /m2

Działka rod z murowanym domkiem i wędzarnią
Działka rod z murowanym domkiem i wędzarnią

Główne cechy działki

Cena

149 000 zł

Powierzchnia

364 m2

Cena za m2

409 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 364 m2

Działka rod z murowanym domkiem i wędzarnią

Na sprzedaż prawo użytkowania działki ROD przy ul Gronostajowej na Gdańskim Jasieniu.

TEREN NA KTÓRYM POŁOŻONY JEST OGRÓD NIE JEST PRZEZNACZONY DO LIKWIDACJI!

Na teren ROD można wjeżdżać samochodem przez cały rok oraz parkować bezpośrednio przed działką.

Ogródek o powierzchni ok 360m2 jest ogrodzony, zadbany i urządzony. Na jego terenie znajduje się:
-Murowany i docieplony domek ok 70m2
-Wędzarnia na ciepło lub zimno na ok 80kg mięsa
-Szklarnia o powierzchni ok 20m2
-Domek na narzędzia ok 6,5m2
-Drzewka i krzewy owocowe

Domek wraz z zabudowaną werandą i tarasem to świetne miejsce do letniego wypoczynku. W środku znajduje się salon, wyposażoną kuchnia, łazienka z prysznicem a na poddaszu sypialnia oraz dodatkowa toaleta. Budynek jest zadbany, urządzony i wyposażony w instalację alarmową firmy Sa Nieczystości odprowadzane do bezodpływowego zbiornika 6,5m3. Przed posesją prywatne miejsce postojowe. Prąd dostępny przez cały rok, woda w sezonie ok kwietnia do października.

Roczny koszt utrzymania to ok 550zl + prąd wedle zużycia.

Zapraszam na prezentację - Maciej Kledzik

Działka