działka inna na sprzedaż Krynica-Zdrój, 2978 m2

Oferta sprzedaży od Górny Nieruchomości

Krynica-Zdrój

590 000

198 /m2

Do sprzedania działka w krynicy zdrój
Do sprzedania działka w krynicy zdrój

Główne cechy działki

Cena

590 000 zł

Powierzchnia

2 978 m2

Cena za m2

198 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 2 978 m2

Do sprzedania działka w krynicy zdrój

Na sprzedaż działka z MPZP - Krynica-Zdrój

| 2978 m² | widok na dolinę

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2978 m², położona w malowniczej miejscowości Krynica-Zdrój, w otoczeniu gór i z pięknym widokiem na dolinę.

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) który dla tego terenu przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, co daje bezpieczeństwo inwestycji i jasne warunki zabudowy.

Działka usytuowana jest w atrakcyjnej, widokowej lokalizacji, idealnej pod budowę: domu całorocznego, domu wakacyjnego.

Atuty nieruchomości:

duża powierzchnia: 2978 m²

działka objęta MPZP

piękny widok na dolinę i góry

spokojna, zielona okolica

doskonała lokalizacja w miejscowości turystycznej

duży potencjał inwestycyjny

Krynica-Zdrój to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości górskich w Polsce, ceniona za walory uzdrowiskowe, turystyczne i rekreacyjne.

Działki z widokiem w tej okolicy osiągają wysokie zainteresowanie kupujących i inwestorów.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka