działka inna na sprzedaż żniński, 980 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Olimp Nieruchomości

żniński

78 800

80 /m2

Super działki -nowe dąbie za brzozą
Super działki -nowe dąbie za brzozą

Główne cechy działki

Cena

78 800 zł

Powierzchnia

980 m2

Cena za m2

80 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 980 m2

Super działki -nowe dąbie za brzozą

DO SPRZEDAŻY

Bardzo ładne działki w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 1000m2 blisko lasu, położona w malowniczym terenie wśród nowo powstających domów jednorodzinnych.

Cicha spokojna okolica bardzo blisko sklepików i szkoły, świetlicy miejskiej i domu kultury w centrum Nowego Dąbia,

Miejscowość toczona lasami i bardzo blisko do Łabiszyna,Brzozy bydgoskiej jak również do ośrodków turystyczno rekreacyjnych w Kornelinie.

Znakomity i komfortowy dojazd nowo wybudowaną drogą do Bydgoszczy ( do centrum Bydgoszczy tylko ok 20 minut jazdy)

Tylko ok 5km do Brzozy , gdzie również znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, restauracje, kawiarnie,przychodnie, apteka Urzędy i inne placówki handlowo-usługowe.

Dogodny dojazd do Bydgoszczy

Media w drodze

-prąd

-wodociąg

Położenie:

-przy drodze asfaltowej

-blisko lasu

Posiadam do sprzedaży również działki o większych powierzchniach do ok 5000m2

Świetna inwestycja i idealne miejsce na budowę domu dla osób, które chcą dom w dobrym miejscu

Dobra inwestycja na budowę domu dla rodzin z dziećmi.

Jeśli cenisz sobie przestrzeń, ciszę, spokój i wygodę, to ta propozycja jest dla Ciebie.

Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Oferujemy bezpłatna pomoc przy udzielenia kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości oraz pomoc w obsłudze notarialnej .

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo