działka inna na sprzedaż Łódź Widzew, 1199 m2

Oferta sprzedaży od Sempre Nieruchomości

Łódź, Dolina Łódki

649 360

541 /m2

Listopadowa/giewont - działka do wzięcia
Listopadowa/giewont - działka do wzięcia

Główne cechy działki

Cena

649 360 zł

Powierzchnia

1 199 m2

Cena za m2

541 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 199 m2

Listopadowa/giewont - działka do wzięcia

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m², przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń, o regularnym kształcie prostokąta, co daje dużą swobodę w projektowaniu wymarzonego domu.

Dojazd i media:
- dojazd asfaltową ul. Listopadową, a następnie drogą piaszczystą (udział w drodze w cenie)
- prąd - skrzynka przy działce
- woda - w drodze przy działce

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części dzielnicy Stoki-Sikawa. W bezpośrednim sąsiedztwie powstają nowe domy - często w standardzie premium - co realnie buduje jakość całej okolicy i stabilność inwestycji.
To nie jest przypadkowa zabudowa — to świadomie tworząca się przestrzeń.
Do tego szybki dojazd do ul. Brzezińskiej (kierunek Nowosolna), wyjazd na autostradę, sprawna komunikacja do centrum oraz do CKD.

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę jednorodzinną - Uchwała Nr LXXX/1683/14 z dnia 12 lutego 2014 r.
To idealne miejsce dla osób, które chcą budować w nowoczesnym sąsiedztwie!

Byliśmy na miejscu — i coś, co naprawdę zapada w pamięć, to przepiękne zachody słońca, które przyszły właściciel będzie miał na wyłączność.
To jeden z tych detali, które sprawiają, że miejsce staje się czymś więcej niż tylko kawałkiem ziemi!

Zapraszamy do zapoznania się zarówno z działką jak i całą okolicą!