działka inna na sprzedaż gryficki, 1431 m2

Oferta sprzedaży od Fidosz Consulting

gryficki

186 030

130 /m2

Działka pod zabudowę mieszkaniową
Działka pod zabudowę mieszkaniową

Główne cechy działki

Cena

186 030 zł

Powierzchnia

1 431 m2

Cena za m2

130 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 431 m2

Działka pod zabudowę mieszkaniową

Działka pod dom jednorodzinny | Makowiska, gm. Płoty | bez prowizji

Spokój, przestrzeń i realny potencjał inwestycyjny - wszystko w jednej lokalizacji.

Szukasz miejsca, gdzie można odetchnąć od miasta, a jednocześnie mieć wygodny dostęp do jego udogodnień?

Ta działka w Makowiskach to idealna propozycja zarówno pod budowę domu, jak i bezpieczną lokatę kapitału.

Cena 186 030 zł

(130 zł/m2)

Lokalizacja

Makowiska - kameralna, spokojna miejscowość:

ok. 5 min do Płotów

ok. 35-40 min do Szczecina

ok. 35 min do Gryfic

ok. 55 min do Kołobrzegu

Bliskość Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów to dodatkowa wygoda podróżowania.

Najważniejsze informacje

działka nr: 7/59

powierzchnia: 1431 m2

dojazd: droga utwardzona

Warunki zabudowy

W trakcie procedury uzyskania warunków zabudowy pod dom jednorodzinny.

Dostępność i komunikacja

Bliskość drogi S6 zapewnia:

Krzysztof Fidosz

Oferujemy również wsparcie w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych.

:: Oferta wysłana z programu mediaRent () ::

Działka

Lokalizacja działki w powiecie gryfickim