działka inna na sprzedaż Pawlikowice, 808 m2

Oferta sprzedaży od Wojciech Piotrowski Nieruchomości

wielicki, Pawlikowice

240 000

297 /m2

Działka budowlana 8 ar, pawlikowice, dr. asfaltowa
Działka budowlana 8 ar, pawlikowice, dr. asfaltowa

Główne cechy działki

Cena

240 000 zł

Powierzchnia

808 m2

Cena za m2

297 zł

Dostępne od

2026-04-29

Opis nieruchomości o powierzchni 808 m2

Działka budowlana 8 ar, pawlikowice, dr. asfaltowa

OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 808 m² (8,08 ara), położona w miejscowości Pawlikowice, gmina Wieliczka.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Działka położona jest bezpośrednio przy drodze gminnej asfaltowej, co gwarantuje wygodny dojazd przez cały rok.

Dzięki regularnemu kształtowi oraz płaskiemu ukształtowaniu terenu działka świetnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego.

Najważniejsze informacje:
- powierzchnia: 808 m²
- wymiary ok. 39 m × 20 m
- teren płaski
- kształt zbliżony do prostokąta
- pierwsza linia zabudowy
- dojazd drogą asfaltową
- spokojna okolica z zabudową jednorodzinną

Media:
- Woda, prąd, gaz - na działce, równolegle do drogi gminnej,
- kanalizacja - możliwość wykonania szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków

Lokalizacja:
Działka posiada bardzo dobre połączenie zarówno z Wieliczką, jak i Krakowem.

- 3 km - centrum Wieliczki
- 4 km - Park & Ride Wieliczka
- 4,5 km - droga krajowa nr 94
- 7 km - węzeł „Wielicka” (A4)

W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola oraz infrastruktura niezbędna do codziennego funkcjonowania.

MPZP - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (MN)

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod:
- zabudowę jednorodzinną wolnostojącą