działka inna na sprzedaż Piła, 4118 m2 Nieregularny

Oferta sprzedaży od Biuro Nieruchomości DOM

Piła

1 200 000

291 /m2

Działka usługowo-produkcyjno-magazyn 4118m2 piła
Działka usługowo-produkcyjno-magazyn 4118m2 piła

Główne cechy działki

Cena

1 200 000 zł

Powierzchnia

4 118 m2

Cena za m2

291 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 4 118 m2

Działka usługowo-produkcyjno-magazyn 4118m2 piła

Działka w Pile (Górne) o pow. 4118 m 2 przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę usługową oraz obiekty produkcyjne, składy i magazyny (symbol U/P3 ).

Dojazd asfaltowy.

Media: prąd i woda w drodze,

Najbliższe otoczenie działki:Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile, hurtownia Goliat, lotnisko.

Na działce znajdują się pozostałości po starej kotłowni.

Uchwała Rady Miasta Piły o MPZP:

53636_zal16_435759a.pdf?id=4827&dok_id=19586

Zapraszam do oglądania

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka