działka inna na sprzedaż kartuski, 2094 m2
Oferta sprzedaży od Magic House
kartuski
550 000 zł
262 zł/m2

Główne cechy działki
Opis nieruchomości o powierzchni 2 094 m2
Malownicza działka | las i jeziora | przyjaźń
Działka z własnym lasem | 3 jeziora | blisko Gdańska | Przyjaźń
Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Przyjaźń - Mała Przyjaźń, zaledwie ok. 25 minut od centrum Gdańska.
Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, natury i jednocześnie szybkiego dojazdu do Trójmiasta.
Najważniejsze atuty:
działka z kawałkiem własnego lasu
w pobliżu aż 3 jeziora
piękne, zielone otoczenie
sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej
media dostępne w drodze przy działce , woda, prąd, gaz
bezpośredni dostęp do drogi gruntowej
zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca
Lokalizacja:
Mała Przyjaźń to spokojna i rozwijająca się okolica, ceniona za bliskość natury oraz dogodny dojazd do Trójmiasta.
Dodatkowym atutem jest powstająca w pobliżu trasa szybkiego ruchu, która:
- usprawni komunikację z Gdańskiem
- zwiększy atrakcyjność oraz potencjalną wartość nieruchomości w przyszłości
Dojazd do centrum Gdańska zajmuje ok. 25 minut.
To doskonałe miejsce pod budowę domu dla osób, które chcą połączyć ciszę, las i jeziora z wygodnym dostępem do miasta.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację!
Zadzwoń do nas aby zyskać:
- Czas - przeanalizujemy rynek pod kątem Twoich kryteriów ZA CIEBIE.
- Pieniądze - znamy ceny transakcyjne podobnych nieruchomości.
- Spokój - nasz doradca kredytowy pomoże Tobie wybrać i uzyskać kredyt w jednym z 15 banków ZA DARMO.
- Pewność - nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości.