działka inna na sprzedaż lipnowski, 4024 m2

Oferta sprzedaży od NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o.o.

lipnowski

215 000

53 /m2

Działki z wydanymi warunkami zabudowy.
Działki z wydanymi warunkami zabudowy.

Główne cechy działki

Cena

215 000 zł

Powierzchnia

4 024 m2

Cena za m2

53 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 4 024 m2

Działki z wydanymi warunkami zabudowy.

Na sprzedaż 2 działki budowlane 4024 mkw. i 4731 mkw. z warunkami zabudowy w cenie 53,50 zł/m²

W ofercie sprzedaży 2 działki budowlane o powierzchni 4024 mkw.  i 4731 mkw.
Media: przyłącze wody, kanalizacja oraz sieć energetyczna przy działce
Wydane warunki zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne:
na mniejszej działce na 2, na większej na 3.
Działki nieogrodzone - pełna swoboda aranżacji, asfaltowa droga dojazdowa, regularne kształty ułatwiające planowanie zabudowy.

Możliwość dokupiena trzeciej działki rolnej położonej za dwiema opisywanymi o powierzchni 1,9391 ha w cenie 133000 zł.

Zapraszam do kontaktu.
Tomasz Wrzesiński

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.