działka rekreacyjna na sprzedaż Nakło nad Notecią, 659 m2

Oferta sprzedaży od ATW Nieruchomości Aleksandra Waliszewska

Nakło nad Notecią

178 000

270 /m2

Weekend czy na stałe? działka z domkiem całoroczny
Weekend czy na stałe? działka z domkiem całoroczny

Główne cechy działki

Cena

178 000 zł

Powierzchnia

659 m2

Cena za m2

270 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 659 m2

Weekend czy na stałe? działka z domkiem całoroczny

Masz dość miasta? Tu naprawdę odpoczniesz.

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a czas zwalnia. Ta działka w Trzeciewnicy to właśnie jedno z nich - gotowa przestrzeń, w której możesz po prostu być.

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 659 m² z księgą wieczystą, położona na terenie Nieoficjalnych Ogródków Działkowych. Idealna dla tych, którzy szukają prywatności, zieleni i komfortu - bez konieczności inwestowania czasu i pieniędzy w urządzanie od podstaw.

To, co ją wyróżnia?

Przemyślane zagospodarowanie i klimat, którego nie da się podrobić. Zadbana zieleń, dopracowane nasadzenia i przestrzeń, która naturalnie zaprasza do odpoczynku.

Na działce znajduje się funkcjonalny domek (35 m²) z dużym tarasem (13,5 m²) - idealnym na letnie wieczory i weekendowe spotkania. Co ważne, domek przygotowany jest do użytkowania przez cały rok - dzięki ogrzewaniu możesz korzystać z niego także poza sezonem.

Dodatkowe atuty:

wiata na samochód

ogrodzony, zadbany teren

gotowe miejsce do korzystania od zaraz - bez dodatkowych nakładów

Lokalizacja: Trzeciewnica

Powierzchnia działki: 659 m²

Domek: 35 m² + taras 13,5 m²

Cena: 178 000 zł

- zadzwoń i zobacz to miejsce na żywo. Zdjęcia nie oddają jego klimatu.

To nie jest „kolejna działka”. To gotowy pomysł na Twój własny azyl - na weekendy, wakacje, a nawet codzienność bliżej natury.