działka rolna na sprzedaż policki, 182410 m2 Trapez

Oferta sprzedaży od Pronovo Piotr Kordus

policki

12 586 290

69 /m2

Działki rolne kołbaskowo- siadło górne
Działki rolne kołbaskowo- siadło górne

Główne cechy działki

Cena

12 586 290 zł

Powierzchnia

182 410 m2

Cena za m2

69 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 182 410 m2

Działki rolne kołbaskowo- siadło górne

Działki rolne o powierzchniach 3,26ha i 1,8241ha takiej samej cenie za 1m2 w Siadle Górnym w sąsiedztwie węzła A6 i zachodniej obwodnicy Szczecina.

W projekcie Planu Ogólnego gminy Kołbaskowo teren objęty strefą SO- rolnicza z brakiem zabudowy.

W przypadku zmiany przeznaczenia gruntu należy starać się w gminie o zmiany zapisów Planu Ogólnego.

Działki mają kształt podłużny, nieregularny:

-Mniejsza : front 50m, długość 340m, klasyfikacja gruntu RIV a i b,

-Większa: front 125, długość 280m, klasyfikacja gruntu RIVa.

Działki są rolniczo zagospodarowane, niezadrzewione, lekko pochylone w stronę południową.

Dojazd drogą polną - w odległości 300mjest już droga asfaltowa.

W pobliżu autostrada A6, węzeł budowany obwodnicy Szczecina, magazyn Amazon, Dolina Dolnej Odry gdzie będzie niedługa park narodowy.

Jeśli macie Państwo nieruchomości do sprzedaży zgłoście do nas a zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze biura skupione pod marką Pronovo gwarantują wysoki poziom obsługi i profesjonalizm.

W treści naszej umowy pośrednictwa bierzemy odpowiedzialność za wszelką pomoc, doradztwo i konsultacje na każdym etapie transakcji w tym informowanie o ważnych aspektach związanych z zawieraniem umowy sprzedaży nieruchomości, uprawnień osób trzecich do nabycia nieruchomości, pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości itp. W związku z czym bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność. Biuro pobiera wynagrodzenie.