działka rolno-budowlana na sprzedaż Wołowice, 2700 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Helton - Real Estate Support

krakowski, Wołowice

380 000

140 /m2

Płaska działka rolno-budowlana | wołowice
Płaska działka rolno-budowlana | wołowice

Główne cechy działki

Cena

380 000 zł

Powierzchnia

2 700 m2

Cena za m2

140 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 2 700 m2

Płaska działka rolno-budowlana | wołowice

Helton nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę rolno-budowlaną w miejscowości Wołowice, na terenie gminy Czernichów.

Opis:

Działka o łącznej powierzchni ok 27 ar, położona w spokojnej i malowniczej części Wołowic, nieruchomość składa się z czterech działek ewidencyjnych. Działka jest płaska, ustawna i dobrze nasłoneczniona, co czyni ją idealnym miejscem pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycję na przyszłość.

Struktura działki i najważniejsze informacje:

  • ok. 13,5 ar - teren budowlany,
  • ok. 13 ar - teren rolny,
  • media - prąd przebiega przy granicy działki,
  • istnieje planowana droga dojazdowa (obecnie dojazd drogą polną ok. 50 m)
  • wymiary działki: część budowlana o szerokości 24 m i długości 58 m, część rolna o szerokości 24 m i długości ok. 64 m,
  • oznaczenie w miejscowym planie jako: 43MN i 18R,
  • działki na terenie otuliny Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

Przeznaczenie i wskaźniki zagospodarowania terenu:
  • tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,
  • zakaz zabudowy szeregowej,
  • maksymalna powierzchnia zabudowy w odniesieniu do do powierzchni działki budowlanej: 25%,
  • minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej w odniesieniu do powierzchni działki: 50%,
  • maksymalna wysokość zabudowy: 6 m.

Lokalizacja:

Atutem jest bardzo dobre połączenie z Krakowem - do granic miasta około 10-15 minut jazdy samochodem, a szybki dojazd do głównych tras umożliwia sprawną komunikację w zarówno w kierunku Krakowa, Skawiny czy lotniska w Balicach.